Світ

У Білорусі відкрили першу криптобіржу в СНД

На біржі будуть торгуватися токенізовані активи на сировину, акції, індекси, прив'язані до базової ринкової вартості традиційних фінансових активів

У білоруському Парку високих технологій запущена торговельна площадка токенізованих біржових активів Currency.com.

Про це повідомляє 1NEWS.

Це перша кріптобіржа, яка ліцензована відповідно до декрету президента Білорусі Олександра Лукашенка “Про розвиток цифрової економіки”, який набрав чинності в березні 2018 року.

Інвесторами проекту стали компанії VP Capital білоруського бізнесмена Віктора Прокопені і Larnabel Ventures члена ради директорів групи “Сафмар” Саїда Гуцерієва.

Сумарні інвестиції Прокопені і Гуцерієва склали близько 10 млн доларів.

На біржі будуть торгуватися токенізовані активи на сировину, акції, індекси, прив’язані до базової ринкової вартості традиційних фінансових активів.

На біржу будуть допускатися клієнти як з Білорусі, так і з інших держав, крім США (через національні заборони) та країн, внесених до чорного списку FATF (Міжнародної групи з розробки фінансових заходів по боротьбі з відмиванням грошей).

Нагадаємо, засновник Ethereum Віталік Бутерін вважає, що на ринку криптоактивів більше не буде періодів такого вибухового зростання, як були в минулі роки, так як для цього вже немає передумов.

Джерело: РБК

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close