Світ

У Білорусі під стінами відділку міліції чоловік вчинив акт самоспалення

У Білорусі у місті Смолевичі 36-річний чоловік під стінами РВВС здійснив акт самоспалення, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Сьогодні в місті Смолевичи чоловік вчинив акт самоспалення. За даними МВС, 36-річний чоловік з’явився біля ганку будівлі РВВС, облив себе бензином і підпалив. З будівлі райвідділу вибіг співробітник і загасив вогонь.

Повідомляється, що перед тим, як підпалити себе, чоловік зателефонував у дверний дзвінок будівлі РВВС. Він не кричав будь-яких гасел – просто підпалив себе, а співробітник РВВС загасив його з вогнегасника.

“Зараз чоловік перебуває у Смолевицькій районній лікарні, у реанімації. Особа його з’ясовується. Також поки невідомі причини, що штовхнули його на такий вчинок. МВС пише, що кілька днів тому він дзвонив у міліцію, щоб попередити про суїцид, тоді його зупинили. У СК повідомили, що у 2016 році він проходив лікування “у зв’язку з психічним захворюванням і схильності до суїцидів”, – додає видання.

Головний лікар районної лікарні Олександр Мислівчік розповів, що чоловік зараз у важкому стані. Також він не виключив, що для стабілізації стану пацієнт може бути переведений до Мінська.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close