Світ

У Білому домі не впевнені, що Україна зможе повернути всі території – CNN

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

У Білому домі не впевнені, що Україна зможе повернути всі території - CNN

Фото: washingtontimes.com

У Білому домі не впевнені, що Україна зможе повернути всі території

Але співрозмовники CNN наголосили: їхні оцінки ніяк не означають, що США почнуть тиснути на Україну та примушувати її до територіальних поступок.

В адміністрації президента США Байдена сумніваються, що Україна зможе повернути всі території, втрачені після 24 лютого, навіть за допомогою важкого озброєння, отриманого від Заходу. Про це повідомляє CNN.

Представники Білого дому коментували ситуацію за умов анонімності.

Повідомляється, що радники Байдена розпочали внутрішню дискусію про те, що саме Україна могла б вважати перемогою, і що Володимиру Зеленському варто було б допускати і безповоротну втрату територій.

Але співрозмовники CNN наголосили: їхні оцінки ніяк не означають, що США почнуть тиснути на Україну та примушувати її до територіальних поступок.

У Білому домі не вважають втрату Україною територій неминучою і допускають і позитивніший прогноз: цього року українські сили зможуть перейти в контрнаступ і відвоювати значні частини території.

“Зможе чи ні Україна повернути їх – значною, якщо не повною мірою, залежить від обсягів нашої підтримки”, – сказав він, нагадавши, що Київ просить про 48 РСЗВ, але поки що отримав обіцянку від Пентагону про вісім.

Нагадаємо, США постійно оголошують про додаткову допомогу у сфері безпеки для України. Минулого тижня адміністрація Байдена оголосила про додаткову військову допомогу Україні у розмірі 450 мільйонів доларів, надавши їй ще чотири реактивні системи залпового вогню та артилерійські боєприпаси для інших систем.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button