Світ

У 8 найрозвинутіших країнах світу людям через коронавірус доведеться змінити професію – прогноз

Найбільш вразливими категоріями працівників називають жінок, представників етнічних меншин, а також людей із нижчою освітою у США та в Європі

Понад 100 мільйонів людей з 8 країн із найпотужнішими у світі економіками змушені будуть змінити роботу до 2030 року, у зв’язку з наслідками пандемії коронавірусу.

Про це свідчить звіт консалтингової компанії McKinsey & Company, – інформує 1NEWS.

У США кожен 10-тий працівник змушений буде шукати нову роботу, здебільшого це люди зі сфери обслуговування або роздрібної торгівлі. Загалом у США 17 мільйонів працівників змушені будуть змінити свою професію.

Найбільш вразливими категоріями працівників у звіті називають жінок, представників етнічних меншин, а також людей із нижчою освітою у США та в Європі.

Водночас, пандемія ймовірно змінить глобальне розуміння роботи, більше людей почнуть працювати на відстані (або з дому), більше активізується бізнес в інтернеті, а також частіше компанії почнуть залучати до робочого процесу штучний інтелект та робототехніку.

У звіті також наголошують, що близько половини працівників, які мають низькооплачувану роботу, швидше всього змушені будуть отримати нові вміння і навички, щоб знайти нову.

McKinsey & Company формувала звіт, аналізуючи вплив пандемії на попит на робочу силу, професії та необхідні навички на ринку праці найбільших економік світу – в Китаї, Франції, Німеччині, Індії, Японії, Іспанії, Великобританії та США.

Разом на ці 8 країн припадає майже половина світового населення та 62% ВВП.

Джерело: Голос Америки

Back to top button