Світ

Тисячі людей у Мадриді протестують проти зняття заборони на “брудні” автомобілі (ФОТО)

У суботу тисячі демонстрантів вийшли на вулиці Мадрида, щоб виступити проти рішення новообраного мера-консерватора скасувати обмеження щодо забруднення автомобілів. Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Європейську правду.

Протест викликало рішення мерії призупинити заборону на в’їзд більшості бензинових і дизельних автомобілів в центрі Мадрида.

Обмеження були спрямовані на те, щоб правила у місті відповідали правилам Євросоюзу про якість повітря. Водіям, які порушували вимоги, виписували штрафи.

Але новий мер Хосе Луїс Мартінес-Алмейда від Народної партії, який вступив на посаду 15 червня, відклав нововведення, запроваджені в листопаді минулого року колишнім лівим мером Мадрида. Нового мера підтримали інші партії, в тому числі центристи “Громадяни — Громадянська партія” і крайні праві VOX.
 

В умовах сильної спеки демонстранти юрмилися на вулицях іспанської столиці в суботу, закликаючи мера відновити заборону.
Демонстранти скандували гасла, махали плакатами та прапорами, на деяких були написи “Я хочу вільно дихати”. Вони побоюються, що новий мер Мадрида може намагатися послабити екологічні норми.

Європейська комісія раніше попередила Мадрид, що він зіткнеться з санкціями, якщо повітря буде надто забрудненим та не відповідатиме стандартам якості.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close