Світ

Тихановська почала формувати тіньовий уряд Білорусі

Йдеться про формування команди, яка буде діяти узгоджено з Координаційної радою білоруської опозиції

Екскандидатка в президенти Білорусі Світлана Тихановська почала формування тіньового уряду країни.

Про це повідомляє 1NEWS.

Тихановська призначила представником з прав людини Гаррі Погоняйла – відомого білоруського юриста та правозахисника. Представником з економічних реформ призначений економіст Алесь Алехнович.

Погоняйло був адвокатом у багатьох справах стосовно прав людини в Білорусі, включно зі справами білоруських журналістів Павла Шеремета та Дмитра Завадського. Понад 20 років він є заступником голови Білоруського Гельсінкського комітету. Алехнович є віцепрезидентом Аналітичного центру CASE-Belarus, який вивчає економіку та розробляє економічні реформи для Білорусі.

“Режим Олександра Лукашенка не лише нелегітимний, він більше не впорується зі своїми задачами. Ми не можемо сидіти склавши руки та спостерігати, як країна дедалі більше занурюється в кризу. Тому, щоби забезпечити проведення нових виборів, я продовжую свою роботу з об’єднання всіх демократичних сил білоруського суспільства”, – заявила Тихановська.

За словами речниці Тихановської Ганни Красуліної, йдеться про формування команди, яка буде діяти узгоджено з Координаційної радою білоруської опозиції.

Джерело: Німецька хвиля

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close