Світ

Twitter тимчасово заблокувала аккаунт виборчої кампанії Трампа

Своє рішення представники корпорації пояснили тим, що один з розміщених там записів містив неправдиву інформацію про вірус нового типу

Американська компанія Twitter тимчасово заблокувала аккаунт виборчої кампанії президента США Дональда Трампа в цій соціальній мережі.

Своє рішення представники корпорації пояснили тим, що один з розміщених там записів містив неправдиву інформацію про вірус нового типу, – інформує 1NEWS.

Як уточнили в пресслужбі, “були порушені правила Twitter про дезінформацію, що стосується COVID-19”. У корпорації додали, що відомості, які вводять в оману, мають бути видалені, щоб власникам аккаунта була знову надана можливість писати в мережі мікроблогів.

Через деякий час ця вимога була виконана, і, за даними телеканалу CNN, блокування було знято.

Перед цим повідомлялося, що компанія Facebook видалила зі сторінки Трампа контент з “неправдивою інформацією” про коронавірус.

Представниця штабу Трампа Кортні Парелла, своєю чергою, звинуватила корпорації в Силіконовій долині в упередженості щодо глави Білого дому і висловила думку, що вони “не є арбітрами істини”.

Як і у випадку з Facebook, пост представляв собою відео з фрагментом інтерв’ю Трампа телеканалу Fox News, де американський лідер виступив з твердженням, що діти “практично несприйнятливі до COVID-19”.

Телеканал NBC News раніше уточнив, що заснована Марком Цукербергом компанія вперше видалила пост президент США через дезінформацію про вірус нового типу.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button