Світ

Туркмени будуть виробляти синтетичний бензин з природного газу

Планується, що підприємство буде щорічно переробляти 1,79 млрд кубометрів газу і випускати 600 тис тонн бензину марки А-92

Будівельно-монтажні роботи на заводі з виробництва синтетичного бензину з природного газу, який зводиться в Туркменістані, закінчені. Стартували його тестові випробування.

Про це повідомляє 1NEWS.

Комплекс будується за контрактом Держконцерну «Туркменгаз» з консорціумом компаній Kawasaki Heavy Industries Ltd. (Японія) і Ronesans Endustri Tesisleri Insaat Sanayi ve Ticaret A.S. (Туреччина).

Загальна вартість проекту практично досягає $1,7 млрд. Планується, що підприємство буде щорічно переробляти 1,79 млрд кубометрів газу і випускати 600 тис тонн бензину марки А-92 (RON-92), що відповідає екологічним вимогам по стандарту Euro-5, а також 12 тис тонн очищеного дизельного палива і 115 тис тонн зрідженого газу.

Завод введуть в експлуатацію в поточному році, в результаті цього з’явиться близько 800 робочих місць.

На підприємстві природний газ будуть в промислових обсягах переробляти в рідке паливо. Проект GTG – Gas to gasoline – базується на технології TIGAST, створеної датською компанією Haldor Topsоe, яка дає можливість в поєднанні з високоефективними каталізаторами випускати бензин високої якості з мінімальними енерговитратами і впливом на навколишнє середовище.

Джерело: Термінал

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close