Світ

Туреччина послабить карантин

У Туреччині поступово послаблюватимуть карантин. Повний локдаун там запровадили з 29 квітня. Після того, як кількість щоденних випадків Covid-19 піднялася до понад 60 тис., повідомляє 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Під час жорсткого карантину кількість хворих почала падати.

Під час періоду нормалізації комендантська година діятиме з 21:00 до 5 ранку. У цей час можна буде їздити між містами. Вільно можна буде подорожувати автобусом, літаком або поїздом між провінціями під час комендантської години. Для міжміських поїздок на приватному транспорті потрібні спеціальні дозволи.

Обмежень не буде для людей віком понад 65 років, які вже отримали дві дози вакцин. Та для тих, хто не досягнув 18 років.

Ресторани та кафе винос та доставку зможуть здійснювати лише в робочі дні з 7:00 до 20:00. У вихідні дні служба доставки працюватиме лише з 7 ранку до півночі.

Бари, басейни, весільні зали, спортзали, кінотеатри не працюватимуть до червня.

Торгові центри відкриватимуть лише у робочі дні з 10:00 до 20:00.

У Туреччині в 5-зірковому готелі Bosphorus Sorgun на Великдень влаштували гуляння із порушенням протиепідемічних заходів. Через це його закрили. Відео зі свята в мережі оприлюднив аніматор-українець, який відпочивав тоді в готелі.

Останні новини

Back to top button