Світ

Цукерберг анонсував зміни у Facebook

Facebook тепер буде відстоювати самовираження дописувачів та шифрування даних. “Це новий підхід, і я думаю, що він розлютить багатьох людей. Але, чесно кажучи, старий підхід теж дратував багатьох, тож давайте спробуємо щось інше”, – заявив Цукерберг на технічному саміті Silicon Slopes у п’ятницю в Ют, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Співзасновник та гендиректор Facebook додав, що раніше його компанії доводилося видаляти усе, що можна було визнати “занадто образливим”, але зараз він змінює цей підхід.

“Нам усе частіше доводиться цензурувати різний контент, мені від цього дуже некомфортно”, – сказав Цукерберг.

Він визнав, що соцмережа несе відповідальність за фільтр контенту, пов’язаного із тероризмом, експлуатацією дітей та підбурюванням до насильства, і запевнив, що “справді шкідлий контент будуть видаляти”, проте відтепер фільтри будуть менш жорсткими. Facebook також продовжить боротьбу за шифрування даних.

Сотні співробітників Facebook відправили голові компанії Марку Цукербергу лист, засуджуючи рішення Facebook дозволити політикам розміщувати будь-які заяви, навіть неправдиві. “Facebook – це місце, де ми можемо обговорювати і ділитися різними думками і висловлювати свої погляди. Ось що робить наш додаток і технології значущими для людей у ​​всьому світі”, – стверджують підписанти звернення, про це повідомляє The New York Times.

Back to top button