Світ

Цьогоріч у США збанкрутів вже третій банк

Регулюючі органи штату Флорида припинили діяльність First City Bank of Florida, повідомила Корпорація зі страхування депозитів США (FDIC), передає 1NEWS з посиланням на Главком.

Він став третім банком, закритим в США з початку 2020 року.

Збанкрутілий банк довгий час мав проблеми з капіталом і якістю активів, і його закриття не пов’язане з поточними негативними економічними умовами, що виникли через пандемію коронавірусу, зазначила FDIC.

Депозити First City Bank of Florida за домовленістю з FDIC перейдуть United Fidelity Bank (Індіана). Власники депозитів закритої фінансової організації автоматично стають вкладниками United Fidelity Bank, а корпорація продовжить страхувати кошти на їх рахунках.

Станом на 30 червня 2020 року First City Bank of Florida володів активами на суму близько $134,7 млн, обсяг вкладів становив $131,4 млн.

За оцінками корпорації, витрати Фонду страхування депозитів у зв’язку з ліквідацією банку складуть $10 млн.

FDIC страхує депозити на суму до $250 тис. У системі страхування на кінець другого кварталу 2020 року брали участь 5066 банків.

Кількість проблемних банків в США на 30 червня становила 52 проти 54 в березні, в той час як на кінець минулого року їх налічувалося 51 (мінімальна кількість з четвертого кварталу 2006 року). Максимальний рівень в 888 подібних фінансових інститутів був зафіксований в першому кварталі 2011 року.

Загальний обсяг фонду страхування депозитів FDIC збільшився за другий квартал на $1,4 млрд і досяг рекордних $114,7 млрд.

 

 

 

Останні новини

Back to top button