Світ

Центральну Європу накрили найпотужніші снігопади за 20 років

Південь Німеччини, Австрія та частина Чехії протягом останнього тижня переживають найбільші снігопади за останні 20 років.

Про це повідомляє 1NEWS.

В Австрії з останніх вихідних внаслідок негоди загинули щонайменше 8 осіб.Неподалік від Мюнхена внаслідок падіння дерева загинула 9-річна дитина.

Автомобільний та залізничний транспорт у регіоні зіткнувся з перебоями в русі, в основному через обвалені дерева.

Альпійське містечко Альтаусзеє в Австрії повністю “поховане під снігом”. Половину населення містечка евакуювали в очікуванні сходження лавини.

Рятувальники також врятували 9 туристів, які застрягли в снігу на курорті Целль-ам-Зеє. Дорога до курортів Лех і Обертауерн була закрита через ризик сходження лавин.

Один чоловік помер, коли його збила власна машина, припаркована на схилі.

Лінії електропередачі пошкоджені снігом. У четвер 4500 будинків залишилися без електрики. Австрія очікує випадіння ще півметра снігу до вихідних.

Сотні водіїв провели цілий день в своїх машинах на півдні Німеччини – снігова буря змусила їх зупинитися в дорозі. Аеропорти Мюнхена і Франкфурта скасовували рейси через снігопад.

В Альпах недалеко від кордону з Австрією в комуні Берхтесгадене вже випало 2 метри снігу. Місцевість оголосили районом катастрофи.

Джерело: Європейська правда

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close