Світ

ЦАХАЛ підірвав тунелі лідерів ХАМАС у Газі

ЦАХАЛ підірвав тунелі лідерів ХАМАС у Газі

Фото: скріншот

ЦАХАЛ знищив мережу тунелів ХАМАС

Лідери ХАМАС використовували цю мережу для управління організацією і пересуванням через центр міста.

Ізраїльські військові підірвала тунелі в місті Газа, які використовували лідери терористів ХАМАС, зокрема ватажок Ях’я Сінвар. Про це у четвер, 21 грудня, повідомило видання The Jerusalem Post з посиланням на заяву ЦАХАЛ.

Зазначається, що Армія оборони Ізраїлю знищила таємну підземну мережу тунелів, захоплену в середу.

Руйнування підземної структури відбулося після того, як ЦАХАЛ взяв під контроль “квартал керівництва” міста Газа, що належить ХАМАС.За даними ізраїльських військових, мережа тунелів-відгалужень містила квартири, офіси й житлові приміщення високопосадовців палестинського терористичного угруповання.

Лідери ХАМАС Ісмаїл Ханія, Ях’я Сінвар і Мухаммед Дейф використовували цю мережу для управління діяльністю організації і пересуванням через центр міста Газа – через це район називають Площею командира.

The Jerusalem Post наводить слова полковника Бені Аарона, який зазначив, що тунелі використовувалися для зберігання обладнання, відібраного у цивільних осіб, що дозволяло керівництву ХАМАС переховуватися там протягом тривалого часу.

Раніше в Ізраїлі заявили про готовність до нової паузи у бойових діях в обмін на визволення решти заручників, яких терористи ХАМАС утримують у Газі. Однак, ХАМАС відкинув цю пропозицію Ізраїлю.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button