Світ

Третина росіян вважають українців “братами” – опитування

Так, згідно з результатами опитування, 12% росіян ставиться до України "дуже добре", 56% - "в основному добре", у той час як 12% заявили, що ставляться до України "погано", 9% - "дуже погано"

Близько третини росіян вважають Україну братською країною, 12% громадян РФ бачать Україну джерелом загрози для Росії.

Про це свідчать результати опитування, опубліковані Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД), передає 1NEWS.

Так, згідно з результатами опитування, 12% росіян ставиться до України “дуже добре”, 56% – “в основному добре”, у той час як 12% заявили, що ставляться до України “погано”, 9% – “дуже погано”.

Стосовно громадян України росіяни в рівній мірі відчувають розчарування (20%) і симпатію (20%). Трохи менше – 19% – заявили, що їм байдужі українці, 17% росіян відчувають до українських громадян повагу, а ще 16% – жалість.

На питання про те, чого, на їхню думку, зараз більше між українцями і росіянами, 36% відповіли “того, що об’єднує”, 48% – “того, що роз’єднує”. 16% респондентів не змогли відповісти на це питання.

Окрім того, на думку 30% опитаних росіян, Україна є для Росії “братською країною”. 28% вважають Україну “просто сусідом”. Окрім того, 12% респондентів відповіли, що бачать в Україні “джерело загрози для Росії”, а 12% заявили, що Україна – “ворожа країна”.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Когда в украинцев стреляли и убивали, в том числе в Иловайским “зелном корридоре”, то та треть молчала аки рыба мороженая, а большинство на своих митингах вопило: “Убивать! Убивать! Убивать!” Мы НЕ забыли! Будь проклята Мокша и ее “правитель”!

Back to top button
Close