Світ

Трампу списали борг на 270 мільйонів доларів

Аналіз податкових документів мільярдера свідчить про те, що з настанням фінансових труднощів великі банки та фонди пробачили борг, з якого потім не було сплачено жодних податків

Дональду Трампу списали $270 млн боргу з 2010 року, коли він не зміг розплатитися з кредиторами за провалений проєкт хмарочоса в Чикаго.

Аналіз податкових документів мільярдера свідчить про те, що з настанням фінансових труднощів великі банки та фонди пробачили борг, з якого потім не було сплачено жодних податків, – інформує 1NEWS з посиланням на Бабель.

У дні грандіозного проєкту в Чикаго майбутній президент вдавав із себе успішного будівельного магната, і його фантастичний 92-поверховий хмарочос став частиною цього образу.

Він почав будівництво в 2005 році, і вже восени 2008, коли світ занурився в кризу, частина квартир досі не була продана — бізнес Трампа не отримав достатніх прибутків для виплати боргів. Розкішні апартаменти, готель, дорогі крамниці, що мали бути в цій будівлі, врешті не принесли очікуваних прибутків.

В розпорядженні якого опинилися податкові документи Трампа, він позичив на будівництво близько $700 млн — більшу частину цієї суми йому дав Deutsche Bank. Строки будівництва затягнулися, і коли кредитори відмовили у відстрочки виплати боргу, Трамп подав на них в суд.

Мільярдер звинуватив Deutsche Bank у «хижацькому кредитуванні», а той подав зустрічний позов щодо погашенню боргу. У 2010 році Трамп уклав з кредиторами згоду, деталі якої не розкривались. Документи в розпорядженні The New York Times свідчать про те, що з суми боргу списали $270 млн.

Ці пробачені борги наразі є частиною широкого розслідування з боку генпрокурора Нью-Йорка. Попри те, що списані борги вважаються прибутком, Трамп не сплатив майже ніяких податків з цих грошей — зокрема через важкі збитки в іншому бізнесі.

Юристи Трампа повідомляють, що всі податки сплачені, а ситуацію зі списаними боргами пояснили особливістю умов років глобальної фінансової кризи та колапсу ринків нерухомості.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close