Світ

Трамп збирається змусити американський бізнес не переводити виробництво за межі країни

Президент США Дональд Трамп прагне до того, щоб американські компанії займалися виробництвом на території США, а не переводили його за кордон, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Про це заявила в середу прес-секретар Білого дому Сара Сандерс під час регулярного брифінгу для журналістів.

Її попросили прокоментувати висловлювання Трампа в Twitter минулої неділі про те, що “багато власників мотоциклів Harley-Davidson планують бойкотувати компанію в разі, якщо вона перенесе виробництво за кордон”.

“Президент чітко дав зрозуміти, якої позиції він дотримується в цьому питанні, — відповіла Сандерс. — Президент зосередив свої зусилля на виробленні торговельних угод і на те, щоб компанії діяли на території США. Президент прагне до того, щоб усі американські компанії, що мають виробництво за кордоном, повернулися до США і виробляли тут свою високоякісну продукцію”. Прес-секретар Білого дому не дала відповіді на питання про те, чи свідчать висловлювання президента про підтримку ідеї бойкоту американської компанії.

Нагадаємо, у липні 2018 року автовиробництво в Україні впало на 57% порівняно з липнем минулого року – за місяць було виготовлено 221 автотранспортних засобів.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close