Світ

Трамп заявив, що Болтон – це покидьок, який повинен сидіти у в’язниці

Тепер Болтон або отримає популярність і гроші, якщо в книзі немає секретної інформації, або потрапить під кримінальне переслідування, якщо вона там є

Президент США Дональд Трамп вважає, що колишній радник президента з національної безпеки Джон Болтон повинен бути засуджений і засуджений до тюремного ув’язнення за розголошення секретної інформації в написаній ним книзі.

“Джон Болтон – це покидьок, який повинен сидіти у в’язниці”, – написав Трамп у Твіттері, – інформує 1NEWS.

За словами президента, “його гроші повинні бути конфісковані за поширення заради отримання прибутку цілком таємної інформації”.

Водночас, в іншому записі в Твіттері він зазначає, що написане Болтоном в книзі є “його власною думкою”, і називає свого колишнього радника “дійсно дурним”.

Болтон написав мемуари про свою роботу в Білому домі, де представив президента у вкрай невигідному світлі.

Минулого тижня влада США намагалася заборонити через суд продаж книги Болтона, стверджуючи, що він розкрив у ній секретну інформацію.

Суддя не став забороняти продаж мемуарів, але погодився з тим, що Болтон порушив процедуру узгодження рукопису з владою, віддавши його в друк, і визнав, що він цілком міг розголосити секретну інформацію.

На думку суду, тепер Болтон або отримає популярність і гроші, якщо в книзі немає секретної інформації, або потрапить під кримінальне переслідування, якщо вона там є.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Останні новини

Back to top button