Світ

Трамп заявив, що веде найжорсткішу політику щодо Росії серед усіх американських президентів

Президент США Дональд Трамп заявив, що веде чи не найжорсткішу політику щодо Росії серед усіх американських президентів. З такою заявою глава Білого дому виступив у своєму Twitter, пише 1NEWS, посилаючись на Європейську правду.

“Я займаю набагато жорсткішу позицію стосовно Росії, ніж Обама, Буш чи Клінтон. Можливо, навіть більш жорстку, ніж будь-який інший президент”, – наголосив Дональд Трамп.

У той же час Трамп продовжує наполягати, що з Росією слід порозумітися. “Я цілком сподіваюся на те, що одного разу у нас знову будуть хороші відносини з Росією”, – зазначив президент США.

Дональд Трамп неодноразово заявляв, що вважає свою політику щодо Росії суворою, проте прагне налагодити відносини з російською стороною.

Зокрема, зі схожими заявами він виступав після зустрічі з президентом Путіним у Гельсінкі, після якої його звинувачували у прояві м’якості щодо російського лідера.  А також – після відставки глави Пентагону Джеймса Меттіса, який висловлював стурбованість щодо відносин Трампа із такими ворогами США, як Росія.

Back to top button