Світ

Трамп запровадив нові санкції проти Росії через отруєння Скрипалів

Згідно із законом, у другому пакеті передбачені шість варіантів санкцій

Президент США Дональд Трамп запровадив другий пакет санкцій проти Росії через отруєння колишнього шпигуна у Британії.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Після першого раунду санкцій у відповідь на спробу вбивства Росією приватної особи у Великій Британії Росія не надала запевнень, необхідних за законодавством США”, – заявив речник Білого дому Хоган Гідлі.

“Отже, ми запроваджуємо другий раунд санкцій. Це ще один випадок, коли ми поводимося жорсткіше з Росією, ніж попередні адміністрації”, – додав він.

Згідно із законом, у другому пакеті передбачені шість варіантів санкцій: зниження рівня дипвідносин, заборона банкам США на видачу кредитів, створення перешкод для міжнародних позик, заборона на експорт товарів і технологій, крім продовольчих і сільськогосподарських, заборона на будь-який імпорт, а також заборона на польоти в США державних авіакомпаній.

Перший пакет американських санкцій через отруєння Скрипаля набрав чинності 27 серпня 2018 року. Обмежувальні заходи ознаменували заборону на продаж Росії зброї, а також товарів і технологій подвійного призначення. Другий пакет санкцій, говорив у той же час Держдепартамент, буде “драконівським”.

Джерело: Європейська правда

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close