Світ

Трамп відкрив великодні святкування у Білому домі (відео)

Президент США засвистів у свисток, розпочавши катання яєць на Південній галявині – один із багатьох заходів, організованих для 30 тисяч дорослих і дітей, які цілий день проходитимуть через ворота.

Президент США Дональд Трамп відкрив традиційне для Білого дому “катання” великодніх яєць (The Egg Roll). Йдеться про традиційну для США гру – діти за допомогою ложок з довгою ручкою наввипередки штовхають яйця по траві на галявині Білого дому. Це – традиція та найбільший захід для громадськості в Білому домі.

Про це повідомляє 1NEWS.

«Я хочу побажати всім дуже щасливого Великодня», – сказав Трамп, звертаючись до натовпу з балкона Трумена, де до нього приєдналася перша леді Меланія Трамп і людина в костюмі зайця в окулярах.

Він також говорив про інвестиції Адміністрації США в армію, кажучи, що «вона перебудовується до рівня, якого ми ніколи раніше не бачили».

Потім Трамп засвистів у свисток, розпочавши катання яєць на Південній галявині – один із багатьох заходів, організованих для 30 тисяч дорослих і дітей, які цілий день проходитимуть через ворота.

Хоча головною подією є катання варених яєць по галявині, перша леді також оголосила про два нові святкові заходи: музичні яйця (іграшки у формі яєць видають різні звуки – прим. ГА) та гру в класики, названу на честь ініціативи першої леді США для дітей «Будьте найкращими», яка спрямована проти буллінгу.

Є також куточок, де Меланія Трамп та інші чиновники читають книги, і станція для дітей, де можна зробити вітальні листівки і відправити їх американським військовим.

Джерело: Голос Америки

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close