Світ

Трамп розповів про свої підозри щодо авіакатастрофи українського літака в Ірані

Президент США не вірить у несправність літака

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп прокоментував авіакатастрофу літака авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” в Ірані. Він заявив, що підозрює, що причиною аварії були не несправності.

Про це повідомляє 1NEWS.

“В мене є власні підозри. Я не хочу говорити, тому що в інших людей є власні підозри. Це трагедія. Але хтось міг зробити помилку з іншого боку. Міг зробити помилку. Літак летів… Це не наша система, до нас це відношення не має. Він летів у дуже небезпечному районі. Хтось міг помилитися. Деякі люди кажуть, що це могла бути технічна помилка. Я персонально в це не вірю. Але я не знаю. Це їм робити висновки. В якийсь час вони оприлюднять „чорні скриньки“. В ідеалі вони мали б їх передати в „Boing“, але якщо вони дадуть їх Франції або, якійсь іншій країні, це теж буде добре. В мене відчуття, що щось дуже жахливе трапилося, щось руйнівне”, — сказав Трамп.

А представники розвідки США і Іраку вважають, що український авіалайнер могли помилково збити іранські зенітні ракетні системи (ЗРС).

Як розповів представник Пентагону, високопоставлений співробітник американської розвідки і представник розвідки Іраку, іранські ЗРС спрацювали, за їхньою оцінкою, випадково. Вони, ймовірно, були активні в зв’язку з здійсненою кількома годинами раніше атакою на військові бази в Іраку, на яких розквартировані американські військовослужбовці.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button