Світ

Трамп похвалився тим, що йому вдалось зміцнити НАТО

Нинішній глава Білого дому Дональд Трамп звернув увагу на оцінку, висловлену генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом про те, що завдяки США Північноатлантичний альянс тепер має більше внесків від країн-членів. У цьому зв’язку Трамп у Тwitter підкреслив, що його заслуга полягає в тому, що це більше об’єднало НАТО, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Єнс Столтенберг, генеральний секретар НАТО, щойно заявив, що завдяки мені НАТО змогло отримати набагато більше грошей, ніж будь-коли раніше, від своїх членів після багатьох років спаду. Це називається розподілом тягаря. Крім того, це більше об’єднало”, – написав глава Білого дому.

Він також звинуватив своїх опонентів у несправедливій критиці. “Демократи та ЗМІ “фейкових новин” люблять показувати протилежне!” – додав Трамп.

З приходом у Білий дім Трампа в 2017 році, офіційний Вашингтон став наполягати на тому, щоби всі країни-члени Північноатлантичного альянсу виконували досягнуті раніше домовленості щодо виділення до бюджету організації щонайменшу 2% від свого національного ВВП.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close