Світ

Трамп не буде в 2024 році балотуватися у президенти США

Чинний глава Білого дому Дональд Трамп відмовився від ідеї балотуватися у президенти США у 2024 році, повідомляє 1NEWS з посиланням на Главком.

Оточення Дональда Трампа вважає, що він не стане висувати свою кандидатуру на президентських виборах в 2024 році. Такої думки дотримуються понад 50 республіканців з числа соратників чинного президента.

На думку джерел, Трамп може жартувати на цю тему, заявляючи про плани піти на вибори, але насправді робити цього не стане.

«Він не збирається висуватися. Він клеїтиме дурня і казатиме, що висуватиметься. Він буде жартувати. Не думаю, що він коли-небудь скаже: «Я не буду висуватися». Але він просто не стане цього робити», – сказав один зі співрозмовників видання.

Зазначається, що на рішення Дональда Трампа вплинув той факт, що в разі висунення, йому доведеться оприлюднити низку фінансових документів, які зроблять його вразливим з точки зору розслідувань та позовів щодо нього.

Кілька республіканців заявили, що якщо Трамп передумає і все-таки вирішить балотуватися, то вони будуть відмовляти його від цього

 

 

 

Останні новини

Back to top button