Світ

Трамп 10 років не платив податки – ЗМІ

Президент США зазначив, що зараз його податкові декларації знаходяться в процесі перевірки

Президент США Дональд Трамп протягом 10 років не платив федеральний прибутковий податок.

Про це повідомляє газета The New York Times (NYT) з посиланням на податкові декларації, – інформує 1NEWS.

Відповідно до публікації, NYT отримала інформацію про податки Трампа більш за 20 років, включаючи дані “сотні” компаній, які становлять його бізнес-імперію.

“Він взагалі не платив прибутковий податок за десять з останніх 15 років — в основному тому, що повідомляв про те, що втрачає більше, ніж заробляє”, — йдеться в публікації.

У 2016 році, коли Трамп став президентом, він заплатив лише 750 доларів прибуткового податку, і таку ж суму в 2017 році, вказує NYT.

За даними видання, в 2018 році тільки від частки в реаліті-шоу “Учень” і за право використовувати його ім’я президент отримав близько 427 млн доларів, а ще 176,5 млн доларів — завдяки успішним інвестиціям у дві офісні будівлі. Тільки ці доходи могли змусити Трампа заплатити більше 100 млн доларів, відзначає NYT.

Однак причина несплати полягає в підприємствах Трампа, якими він володіє і якими керує сам, пише газета. Постійні збитки від них, про які він повідомляє, в значній мірі звільняють його від сплати федерального прибуткового податку, вказує NYT. Зокрема, збитки Трампу, за даними газети, приносить курорт Trump National Doral Miami і готель у Вашингтоні Trump International Hotel.

“Це рівняння — ключовий елемент алхімії фінансів Трампа: використання доходів від своєї слави для покупки і підтримки ризикованих підприємств, а потім використання їх збитків для того, щоб уникнути податків”, — зазначають автори.

Трамп назвав дані в публікації NYT помилковими.

“Все це фейкові новини. Насправді я плачу податки”, — сказав він. Президент зазначив, що зараз його податкові декларації знаходяться в процесі перевірки.

“Якщо ви подивитеся на мої декларації, думаю, там 108 сторінок за всі компанії, то ви дізнаєтеся набагато більше. Я чекаю, коли зможу оприлюднити це. І люди будуть по-справжньому шоковані”, — сказав Трамп.

Коментуючи повідомлення про сотні мільйонів боргів, які досі нависають над ним, Трамп заявив, що це “дуже мало в порівнянні з вартістю його активів”. Він також заявив, що є президентом, який єдиний з усіх попередників відмовився від понад $400 тис. щорічної президентської зарплати.

Джерело: УНН

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close