Світ

Tesla збільшила поставки автомобілів

В другому кварталі Tesla стала постачальником 201 250 автомобілів. Цей показник став рекордним, повідомляє 1NEWS з посиланням на Gazeta.ua.

Tesla мала поставити 204 160 автомобілів, згідно з очікуваннями аналітиків. 99% поставок – седани Model 3 і кросовери Model Y, дешевші моделі Tesla. Поставки більш дорогих Model S і Model X поменшали.

“Цей квартал був вражаючим для Маска і компанії. При хороших показниках в другому півріччі, він повинен вийти на 900 тис. автомобілів за рік”, – заявив аналітик Wedbush Securities Деніел Айвс.

Загалом Tesla за квартал створила 206 421 моделей Model 3 і Model Y і поставила 199 360 з них. Минулого року за другий квартал компанія поставила вдвічі менше автомобілів, 90 650.

“Наші команди виконали велику роботу, долаючи проблеми глобального ланцюжка поставок і логістики”, – заявили в Tesla. Мають на увазі коронавірус та глобальні перебої з поставками мікросхем.

Через новину про обсяги поставок акції Tesla виросли до $694,44 (+2,4%).

З червня виробник електрокарів Tesla почне випускати найшвидший у світі серійний автомобіль Model S Plaid. Model S Plaid є оновленою версією електромобіля Model S, що з 2012-го виробляється на заводах Tesla.

Back to top button