Світ

Тереза Мей сьогодні може назвати дату своєї відставки

Три члени британського уряду - Річард Гаррінгтон, Алістер Берт та Стів Брайн, незгодні з політикою голови уряду Терези Мей щодо Brexit, уже подали у відставку

Очікується, що прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей може оголосити дату своєї відставки у середу, 27 березня.

Про це повідомив політичний оглядач видання The Sun Том Ньютон Данн у Twitter, – інформує 1NEWS.

“Серйозний момент. Очікування серед Торі, зокрема, полягає в тому, що прем’єр-міністр (Мей – ред.) використає вказане нижче (виступ перед Комітетом 1922 – ред.), щоб оголосити дату для своєї відставки”, – написав він у відповідь на твіт свого колеги зі Sky News Обрі Аллегретті про те, що Мей виступить перед так званим Комітетом 1922 у середу о 17:00 за місцевим часом (19:00 за Києвом).

Комітет 1922 об’єднує рядових членів Консервативної партії.

За підсумками саміту країн-членів ЄС в ніч на п’ятницю, 22 березня, Євросоюз погодився відкласти Brexit з 29 березня на 22 травня, але за умови, що британська Палата громад проголосує за відповідну угоду наступного тижня. Якщо ж голосування провалиться втретє – Великобританія буде змушена вийти з ЄС 12 квітня.

У вівторок, 26 березня, три члени британського уряду – Річард Гаррінгтон, Алістер Берт та Стів Брайн, незгодні з політикою голови уряду Терези Мей щодо Brexit, подали у відставку після того, як парламент напередодні взяв під контроль подальшу долю процесу.

Джерело: Укрінформ

Back to top button