Головна / СВІТ / Телеканал Польщі спричинив напади у соцмережах на польську журналістку в Брюсселі

Телеканал Польщі спричинив напади у соцмережах на польську журналістку в Брюсселі

Брюссельський журналіст Дората Баволек отримала образливі та загрозливі повідомлення у соцмережах, після того, як підконтрольний владі польський телеканал заявив, що вона задавала політично мотивовані питання у штаб-квартирі Європейської комісії з наміром «нашкодити Польщі».

Про це повідомляє Euractiv.

На позачерговому брифінгу Єврокомісії 13 липня Баволек, брюссельський кореспондент телеканалу Polsat, звернулася із запитанням про реакцію на падіння рівня демократії в Польщі.

У цей день правляча польська партія «Право і справедливість» (PiS) опублікувала законопроект, в якому передбачається, що нинішні судді Верховного суду будуть змушені піти у відставку, за винятком тих, що призначені міністром юстиції, який також буде відповідати за відбір кандидатів.

Оскільки Баволек не отримала реакції, вона поставила наступне запитання, висловлюючи здивування тим, що в той день представники ЄС більше хотіли говорити про Британію, країну, яка залишає Союз, а не про Польщу, «країну-члена ЄС, і, можливо, якщо ви не коментуватиме такі речі, то вона слідом також залишать ЄС».

Підконтрольний польській владі телеканал TVP, який став рупором для PiS, випустив відео, в якому він назвав питання Баволек «провокаціями», додавши, що Комісія «не проковтнула наживку».

Телеканал випустив коментар Домініка Здорта, представленого як «публіцист», який сказав, що такі питання є суто політичними, що Баволек намагалася маніпулювати Комісією і що професійні стандарти Polsat стали «неприйнятними».

Сюжет TVP спричинив сотні повідомлень у Твіттері, в яких кореспондентку Polsat позначали хештегами, в яких її називали «донощиком», «антипольським маніпулятором», «дурепою», «неомарксисткою» і «повією».

У польських соцмережах також з’явилося багато повідомлень із закликами заборонити Polsat і навіть «створити список зрадників».

Нагадаємо, в неділю у Варшаві пройшла акція протесту, спрямована проти суперечливої реформи судоустрою, яку пропонує провести керівна партія «Право і справедливість».

Раніше у Раді Європи розкритикували новий польський закон про контроль над суддями.

Джерело: eurointegration.com.ua

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде висвітленОбов'язкові для заповнення поля відмічені *

*

один + 13 =

x

Перевірити також

Нардепа Богуслаєва підозрюють у розкраданні державних коштів

Департаментом з розслідування особливо важливих справ в сфері економіки Генеральної прокуратури України ...

Оприлюднено обсяг держзамовлення до ВНЗ

У 2017 році 212 тис. 970 осіб можуть вступити на державне замовлення ...

Фото "Української правди"

Гола активістка хотіла зірвати зустріч Президентів України та Білорусі (фото, відео)

Урочисту зустріч президента України та президента Білорусі намагалася зірвати жінка, яка вибігла ...