Світ

Телеканал Fox News стверджує, що коронавірус створили в лабораторії китайського міста Ухань

Коронавірус нового типу COVID-19 був штучно створений в лабораторії китайського міста Ухань, інформує 1NEWS.

Якщо раніше подібні заяви нагадували припущення, то тепер про це зазначив авторитетний американський телеканал Fox News, посилаючись на власні джерела.

Ці джерела заявили, що «нульовим пацієнтом» – першим, хто заразився в популяції епідеміологічного дослідження – став один із співробітників лабораторії, який потім поширив вірус серед населення.

До речі, як раніше передбачалося, вірус був переданий людині від кажана в лабораторії. У той же час, за даними телеканалу, на ринку в Ухані ніколи не продавали кажанів.

Телеканал повідомляє, що створенням вірусу Китай «хотів показати, наскільки потенціал держави в боротьбі з вірусом перевищує можливості США та інших західних країн».

Джерело Fox News вважає, що пандемія коронавирусу може стати «найдорожчим урядовим прикриттям всіх часів».

Наскільки можна довіряти джерелам авторитетного телеканалу в питаннях, де явно присутня політична складова, говорити складно. Раніше Вашингтон звинувачував Пекін у тому, що комуністичний режим приховує справжню інформацію про вірус і його поширення.

Зазначимо, що поширення недуги пішло саме з Ухані та провінції Хубей. У Китаї стверджують, що влада там значно занижує кількість померлих від COVID-19.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button