Світ

Технічна помилка призвела до «злиття» Google та Apple

Трейдингова агенція Dow Jones розіслало повідомлення про поглинання Apple корпорацією Google нібито за заповітом засновника «яблучної» компанії Стіва Джобса. Публікацію швидко видалили, проте деякі трейдери встигли її помітити і зробили скріншот.

«Вважаю, хлопці, вам доведеться дещо пояснити», — написав @ trader_53.

У випущеному бюлетені говорилося, що закриття операції намічене на 11 жовтня. Apple повинна нібито передати власникам штаб-квартиру. Нові акціонери, в свою чергу, повинні були отримати по дев’ять цінних паперів компанії, наголошувалося в повідомленні.

«Неймовірне рішення, яке здивує всіх, хто живе, Google повідомила про покупку Apple за дев’ять мільярдів доларів. Глава Google Ларрі Пейдж розпочав таємні переговори про угоду з нині покійним Стівом Джобсом у 2010 році. Угода була анонсована, коли в Купертіно, Каліфорнія, зачитали заповіт Джобса», — наводить текст повідомлення CNBC.

Пізніше Dow Jones розповсюдило заяву, в якій визнала, що інформація про злиття двох корпорацій не відповідає дійсності. Повідомлення з’явилося в результаті технічної помилки.

«Будь ласка, ігноруйте заголовки, які з’явилися на Dow Jones між 9:34 та 9:36 ранку. Через технічну помилку заголовки були опубліковані. Всі ці заголовки видаляються. Ми просимо вибачення за помилку», — говориться у повідомлення.

Як зазначає видання «9to5mac», незважаючи на очевидний фейковий характер повідомлення, за цей час акції Apple встигли підрости в ціні.

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close