Світ

Swedbank оштрафували майже на 400 млн доларів за недостатню боротьбу із відмиванням грошей

Swedbank може бути пов’язаним із багатомільярдним відмиванням коштів через естонську філію Danske Bank, яка, як вважають, стала центром відмивання грошей з країн колишнього СРСР

Фінансова інспекція Швеції оштрафувала банк “Swedbank” на 385 мільйонів доларів США за неналежну боротьбу з масштабним відмиванням грошей, зокрема, громадянами РФ.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Шведський фінансовий регулятор оштрафував Swedbank на 385 мільйонів доларів за неналежну боротьбу з відмивання грошей”, – йдеться у повідомленні.

Як заявили у Фінінспеції, в ході розслідування у Swedbank виявили серйозні прогалини в питанні управління ризиками щодо відмивання грошей в банківських операціях в країнах Балтії.

Зазначається, що нині компетентні органи Естонії ще ведуть власне розслідування щодо шведського банку, та повинні встановити “чи був факт відмивання грошей чи інші кримінальні порушення».

Як повідомлялося, за даними оприлюдненого 20 лютого 2019 року шведськими журналістами розслідування, Swedbank може бути пов’язаним із багатомільярдним відмиванням коштів через естонську філію Danske Bank, яка, як вважають, стала центром відмивання грошей з країн колишнього СРСР, зокрема Росії та Азербайджану на суму понад 100 мільярдів доларів.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close