Світ

Священний Синод церкви Греції виступив проти йоги

Священний Синод церкви Греції закликав християн уникати йоги й назвав її “несумісною з православною вірою”. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“У зв’язку з тим, що різні установи та засоби масової інформації рекомендують “техніку йоги” як метод зняття стресу під час пандемії COVID-19, наша пастирська відповідальність полягає, зокрема, у тому, щоб не допустити культивування порівняльного релігійного клімату. У зв’язку з цим було ухвалено одноголосне рішення нагадати християнському світу, що “йога” є фундаментальною частиною релігії індуїзму, має безліч шкіл, дисциплін, застосувань і напрямків і не є просто “вправою””, — йдеться у заяві Синоду.

Тому Священний Синод Грецької Церкви вирішив наголосити, що “йога повністю несумісна з православною вірою і не повинна мати місце в житті християн”.

Цього року Троїцька батьківська поминальна субота припала на 6 червня. Православні віряни згадують усіх померлих і моляться за упокій їхніх душ. У поминальну суботу не прийнято поминати самогубців, не хрещених. На пам’ять про них можна подати милостиню, нагодувати птахів. Не можна згадувати померлих злими словами.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close