Світ

Світовий банк надасть Індонезії мільярд доларів на відновлення після землетрусу

Світовий банк надасть Індонезії один мільярд доларів для допомоги потерпілим від землетрусів, а також на відновлення інфраструктури. Про це йдеться в заяві банку від 14 жовтня, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Кошти будуть доступні в будь-який час, коли надійде відповідний запит від уряду Індонезії”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що допомогу можуть направити “на модернізацію систем раннього попередження стихійних лих, відновлення інфраструктури, а також найважливіших об’єктів життєдіяльності – систем водопостачання, лікарень, шкіл та інше”. Крім цього, гроші можуть направити на виплати сім’ям з постраждалих районів, які проживають за межею бідності.

За інформацією банку, збиток від недавнього землетрусу і цунамі в провінції Сулавесі – близько 531 млн доларів.

Нагадаємо, 28 вересня в Індонезії стався потужний землетрус. За останніми даними, в результаті землетрусу загинуло 2091 осіб. Також зазначається, що було зруйновано понад 68 тис. будинків. Кількість біженців сягає 78 тис. осіб.

Консульська служба Міністерства закордонних справ України повідомила, що українців серед жертв і потерпілих у результаті землетрусу в Індонезії немає. Раніше повідомлялося, що ООН виділила Індонезії 15 млн доларів для ліквідації наслідків цунамі і землетрусу.

Back to top button