Світ

Світ демонструє солідарність з Україною

Світ демонструє солідарність з Україною

Фото: Василь Мірошниченко / Фейсбук

Акція солідарності з Україною в Сіднеї

Заходи, організовані заходи у межах глобальної адвокаційної кампанії Світового конгресу українців Stand With Ukraine, проходять на всіх континентах – навіть в Антарктиді.

У понад 400 містах світу українці проводять акції в день другої річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну. До них долучаються місцеві жителі. Добірку фото з акцій солідарності з Україною в суботу, 24 лютого, опублікував Укрінформ.

За даними СКУ, заявки від активістів надійшли із понад 400 міст: з Європи, Північної Америки, ОАЕ, Індії, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Перу, Бразилії, Аргентини.

Повідомляється, що заходи організовані заходи у межах глобальної адвокаційної кампанії Світового конгресу українців Stand With Ukraine і проходять на всіх континентах – навіть в Антарктиді.

Масштабний мітинг відбуся в австралійському місті Сіднеї.

Посольство України в Японії показало демонстрацію на підтримку України у центрі Токіо (Шібуя). Акції на підтримку України пройшли також у японських містах Осака і Нагоя.

У Бангкоку відбувся марш за участю української громади.

Акція, присвячена другій річниці протистояння України російській агресії, відбулась у Брюсселі. Її учасники закликали до більшої міжнародної підтримки України.

До всесвітньої акції StandWithUkraine долучилася і Румунія – у столиці Бухаресті тривають численні заходи для привернення уваги світового суспільства до війни РФ проти України.
У Мілані йде хода з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну, де присутні понад 2 тисячі людей.

Згадано тільки окремі акції, адже мітинги на підтримку України відбулися в багатьох країнах світу на всіх континентах.

Український прапор підляли і в центрі Нью-Йорка в США.

Нагадаємо, чотири західні лідери прибули до Києва, щоб висловити солідарність з Україною з нагоди другої річниці російського вторгнення. 

Зеленський і світові лідери вшанували пам’ять загиблих захисників України

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button