Світ

Суд дозволив банкам розкрити фінансові звіти Трампа

У середу, 22 травня, федеральний суд у штаті Нью-Йорк виніс рішення, що дозволяє банкам Deutsche Bank та Capital One передати у Конгрес США фінансові звіти Дональда Трампа, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Рішення змусило адвокатів Трампа знову захищатися, а Демократичну партію – святкувати проміжну перемогу.

“У середу, федеральний суд у Нью-Йорку вирішив, що Deutsche Bank та Capital One можуть надати фінансові звіти законодавцям-демократам з Палати представників Конгресу США після того як Білий дім намагався заблокувати такі дії”, – повідомляє видання.

Демократи у Конгресі прагнуть розслідувати діяльність Трампа, його адміністрацію, приватні бізнеси та сім’ю. Раніше він намагався судитися з фінансовими установами, намагаючись заборонити їм передачу документів на вимогу голови комітету фінансових послуг Палати представників Максін Вотерс та голови комітету з розвідки Адама Шіффа.

“Адвокати президента США аргументували заборону розкриття фінансових звітів Трампа тим, що це може “нанести непоправну шкоду”… Вони пообіцяли оскаржувати будь-яке рішення, якщо воно буде не на користь їхнього клієнта”, – пояснюють журналісти.

The Hill додає, що нинішнє рішення суду стало вже другою поразкою Трампа цього тижня у правовій боротьбі з конгресменами Демократичної партії за доступ до фінансових звітів президента США.

“Рішення суду у середу стало вже другою поразкою президента у його правовій війні з Демократами у Палаті представників після того як у понеділок федеральний суддя в окрузі Колумбія дозволив бухгалтерській фірмі Трампа Mazars передати фінансові звіти до комітету з надзору та реформ Палати представників. Адвокати Трампа вже оскаржили це рішення”, – йдеться у повідомленні.

За словами журналістів, демократи намагаються здобути якомога ширший доступ до фінансових документів Трампа, аби посилити на нього тиск напередодні кампанії 2020-го року. Водночас адвокати президента США оскаржуватимуть кожне рішення, включно з ухвалою суду у Нью-Йорку, а юридично-правова війна може “затягнутися на наступні тижні та місяці”.

Деякі експерти з юриспруденції передбачають, що боротьба може дійти до самої верхівки судової системи США – Верховного суду.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close