Світ

Столтенберг: НАТО не збирається втягуватися в нову гонитву озброєнь

НАТО не має наміру втягуватися в нову гонитву озброєнь та розміщувати нові ядерні ракети у Європі у відповідь на дії Росії з порушення Договору про ракети малої та середньої дальності (ДРМСД), інформує 1NEWS.

Про це у вівторок під час прес-конференції напередодні зустрічі міністрів оборони НАТО, яка відбудеться у Брюсселі 13-14 лютого, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

“На цій зустрічі міністрів оборони ми будемо обговорювати, які кроки НАТО здійснить для реагування на цей світ без ДРМСД, де буде більше російських ракет, зважимо на те, як забезпечити стримування й оборону. Я не буду спекулювати, якими можуть бути такі кроки. Але дозвольте мені сказати таке. Будь-які кроки, які будуть здійснюватися, будуть скоординованими, обмеженими та оборонними. Ми не маємо наміру дислокувати нові ядерні ракети наземного базування в Європі. В той же час, ми залишаємося відданими контролю над озброєннями та збереженню режиму нерозповсюдження ядерної зброї. НАТО не хоче нової гонки озброєнь, тому що це не в наших інтересах”, – заявив Столтенберг.

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close