Світ

Статки засновника Amazon перевищили 180 млрд доларів

Статки найбагатшої людини планети перевищили $180 мільярдів. Це максимальна оцінка активів, яку коли-небудь фіксувало видання Forbes, передає 1NEWS.

Найбагатша людина світу стала ще багатшою після того, як курс акцій компанії виріс до $3083,97 за штуку, а капіталізація Amazon таким чином досягла $1,54 трильйона доларів. Безосу належить 11,1% акцій, на даний момент вони оцінюються в $182,6 млрд.

У першій половині березня акції Amazon впали на 15% через пандемію коронавірусу. Потім, коли споживачі на тлі карантину частіше стали здійснювати покупки в онлайн-магазинах, вартість компанії злетіла більш ніж на 80%.

Вперше Безос став найбагатшою людиною планети в липні 2017 року, проте пробув у цьому статусі всього кілька годин, оскільки в той же день Amazon відзвітував про квартальні втрати прибутку і акції пішли вниз. У жовтні 2017 року він знову опинився першим завдяки високим показникам компанії за третій квартал і закріпився на цій позиції.

Найближчий переслідувач Безоса – найбільший акціонер і засновник Microsoft Білл Гейтс. Його статки оцінюються в $115 мільярдів, що на $68 мільярдів, ніж у лідера.

У 2019-му Безос розлучився зі своєю дружиною Маккензі. Їй відійшла чверть акцій засновника Amazon. На сьогоднішній день вони разом з іншими цінними паперами, якими володіє Безос, оцінювалися б в $240 мільярдів. Сама Маккензі займає друге місце в списку найбагатших жінок планети зі статком у $59,8 мільярда.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close