Світ

Статки Цукерберга впали майже на 30 млрд доларів за один день – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Наразі глава Meta посідає лише 12-ту сходинку у рейтингу

Марк Цукерберг, Meta
Скріншот із відео

Марк Цукерберг вибув з десятки найбагатших бізнесменів світу за версією Forbes. Засновник та глава Facebook втратив 29,7 млрд доларів у четвер після рекордного одноденного падіння акцій материнської компанії Meta Platforms Inc. Про це пише Forbes.ua.

Як повідомляється, Meta у четвер втратила понад 237 млрд доларів, що стало найбільшим одноденним падінням вартості в історії фондового ринку США. Падіння Meta перевищило попередній рекорд, встановлений Apple у вересні 2020 року (182 млрд доларів).

Цукербергу належить близько 12,8% технологічного гіганта. Його статки впали на 25,9% (29,7 млрд доларів) – до 84,8 млрд дол. Про це свідчать дані Forbes Real-Time, який відслідковує статки мільярдерів у режимі реального часу. Наразі глава Meta посідає лише 12-ту сходинку у рейтингу.

1News за темою: Марка Цукерберга викликають до суду в Житомирській області

Зазначимо, що акції Meta впали після того, як компанія заявила, що її дохід у I кварталі не виправдає прогнозів Волл-стріт. Головна причина – конкуренція з боку інших платформ, насамперед TikTok. Щоденна активна аудиторія Facebook у IV кварталі скоротилася вперше за 18-річну історію соцмережі: до 1,929 млрд порівняно з 1,930 млрд у III кварталі.

Нагадаємо, раніше засновник і основний власник Facebook Марк Цукерберг втратив 6,6 млрд доларів на тлі збоїв у його соцмережах і месенджерах. 
Джерело

Back to top button