Світ

Стало відомо, хто очолить миротворчу місію НАТО в Афганістані

Миротворчу місію НАТО в Афганістані під назвою Рішуча підтримка очолив американський генерал Скотт Міллер. Він замінив американського генерала Джона Ніколсона. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на ZIK.

Міллер отримав у підпорядкування 16 тисяч військовослужбовців НАТО, які базуються в Афганістані, де займаються підготовкою і навчанням солдат урядових військ.

За словами американського генерала, для того, щоб забезпечити передумови політичного примирення в країні, необхідний військовий натиск. Він заявив, що йому буде необхідно приймати жорсткі рішення.

Раніше Скотт Міллер очолював Об’єднане командування спеціальних операцій Пентагону. Він став дев’ятим американським командувачем західних коаліційних сил в Афганістані за майже 17 років проведення миротворчих місій. Міллер став першим командувачем, призначеним на цю посаду при адміністрації президента США Дональда Трампа.

Місія Рішуча підтримка прийшла на зміну 13-річної бойової місії Міжнародних сил з підтримки безпеки в Афганістані (ISAF) у 2015 році.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close