Світ

Стала відома реальна причина смерті актора Дмитра Марьянова

Друзі артиста стверджують, що швидка допомога відмовилася їхати на їх виклик, і їм довелося діставатися до лікарні самим.

Дмитру було 47 років.
Смерть актора Дмитра Марьянова не носить кримінального характеру, за попередньою інформацією, він помер від тромбу, що відірвався. Про це повідомило агентство ТАСС, посилаючись на власне джерело в правоохоронних органах.

«У Марьянова відірвався тромб, проте його не встигли довезти до лікарні. Актор помер в машині швидкої допомоги по дорозі в лікарню підмосковній Лобні», — сказав співрозмовник агентства.

Таку ж інформацію надають багато інших ЗМІ. Наприклад, телеканал «360», посилаючись на друзів артиста, пише, що артист знепритомнів в шляху в салоні автомобіля в Московській області. Зупинивши машину біля посту ДАІ, знайомі викликали швидку допомогу, яка в супроводі поліції доставила Марьянова в найближчу клініку. Але лікарі допомогти не змогли.

Швидка допомога, як стверджували ЗМІ, не приїхала на виклик до Мар’янову. Росздравнадзор після публікації новин заявив, що перевірить станцію швидкої допомоги в підмосковній Лобні.

Рівно місяць тому артист лікувався в лікарні Єкатеринбурга.

Теги
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close