Світ

США змінюють процедуру отримання громадянства

Служби громадянства та імміграції США заявило про оновлення тесту на громадянство. Про це повідомляє пресслужба органу, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Зазначається, що зміни стосуватимуться питань суспільствознавства, історії США, політичного устрою, системи цінностей і знання англійської мови.

«Надання громадянства США є найвищою честю, яку дарує наша країна. Оновлення, підтримка і вдосконалення тесту, який є актуальним, є нашою відповідальністю як агенції, щоб допомогти потенційним новим громадянам повністю зрозуміти значення громадянства США та цінностей, які об’єднують усіх американців», – сказав виконуючий обов’язки директора USCIS Кен Куччінеллі.

Повідомляється, що експериментальний варіант нових питань потенційні громадяни отримають вже восени 2019 року, а повна заміна тесту відбудеться наприкінці 2020 – початку 2021 року. Останній раз США оновлювало питання у 2009 році.

Аби отримати громадянство в США, необхідно пройти 3 етапи екзаменів. Тест на громадянство включають в себе 100 питань про принципи американської демократії, системи правління, прав і обов’язків, питання історії США, географії, свят та національних символів.

Кожен претендент на громадянство отримає 10 питань, з яких він має правильно відповісти на 6. Ще два етапи отримання громадянства – це екзамен по читанню (тексти орієнтовані на громадянство і історію, ваш акцент не може вплинути на результати) і письму (необхідно написати 3 речення на тематику історії і громадянства, помилки, які не заважають розумінню змісту, не враховуються).

У 2018 році громадянство США отримали близько 757 тисяч людей – це найвищий показник за останні п’ять років.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close