Світ

США ввели санкції проти мережі, що фінансувала виробництво ракет в Ірані

США ввели санкції проти мережі, що фінансувала виробництво ракет в Ірані

Фото: Unsplash

США ввели санкції проти мережі, яка фінансувала виробництво ракет в Ірані

Під обмеження потрапили три закупівельні мережі, які базуються в Ірані, Туреччині, Омані та Німеччині.

Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) 20 березня ввели нові санкції проти мережі, яка допомагала фінансувати виробництво ракет в Ірані. Про це повідомляє Міністерство фінансів США.

Під обмеження потрапили три закупівельні мережі, які базуються в Ірані, Туреччині, Омані та Німеччині. Вони підтримували іранські балістичні ракетні, ядерні та оборонні програми.

Зазначається, що ці мережі закупили вуглецеве волокно, епоксидні смоли та інші товари для ракет, якими користуються Іранська організація джихаду аерокосмічних сил Корпусу вартових ісламської революції, Міністерство оборони та логістики збройних сил Ірану та інші організації, проти яких уже введено санкції.

За словами заступника міністра фінансів по боротьбі з тероризмом і фінансовою розвідкою Брайана Нельсона, за допомогою складних секретних мереж закупівель Іран прагне постачати шахраям у всьому світі системи озброєнь, які розпалюють конфлікти і піддають ризику незліченні життя мирних жителів.

США ввели санкції проти громадянина Ірану та Німеччини Мазіара Карімі; німецьких компаній Mazixon GmbH і Mazixon Verwaltungs; компанії з Оману MAA; громадянина Туреччини Махмута Гока; турецьких компаній Uluslararasi, Gokler, Skies Petroleum, DM Gold і Klas Kimyasal. Також під обмеження потрапили Ростам Шахмарі Годже Бікло, Пішро Мобтакер Пейванд і Мітра Інанлу, але в Мінфіні не уточнили їхнє громадянство.

Раніше повідомлялося, що США наклали санкції на компанії з виробництва іранських “шахедів”.

Нагадаємо, США застерігли Іран від постачання ракет до Росії.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button