Світ

США вперше заявили про проведення кібератак на підтримку України

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

США вперше заявили про проведення кібератак на підтримку України

Генерал Пол Накасоне вперше підтвердив проведення кібератак проти Росії

Американські військові фахівці перебували в Україні незадовго до дати вторгнення Росії.


 

Американські військові здійснюють “наступальні хакерські операції” на підтримку України. Про це у середу, 1 червня, сказав генерал Пол Накасоне, який очолює Кібернетичне командування США та Агентство національної безпеки, повідомляє Sky News.


 


 


“Ми здійснили низку операцій усіх видів: наступальні, оборонні, інформаційні”, – зазначив Накасоне.


 


Він не став уточнювати подробиці кібератак, але наголосив, що вони відбувалися “в законній площині” відповідно до політики Пентагону та цивільного нагляду.


 


“Моя робота – надавати низку варіантів дій міністру оборони та президенту, що я й роблю”, – додав Накасоне, не уточнивши, які саме ці варіанти.


 


За словами генерала, він “кожен божий день” прораховує можливість кібератак Росії на США, тому дії на випередження в кіберпросторі, що дозволяють виявити російських хакерів та їхні наміри, є дієвим засобом захисту США та союзників.


 


Також Накасоне повідомив, що американські військові спеціалісти перебували в Україні незадовго до дати вторгнення Росії.


 


“Ми поїхали у грудні 2021 року на запрошення київського уряду і пробули там майже 90 днів”, – сказав генерал, підтвердивши, що цю групу було виведено разом з іншими співробітниками Пентагону перед нападом на Україну.


 


 


 


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button