Світ

США розглянуть надання Україні зброї для удару по аеродромах в РФ

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

США розглянуть надання Україні зброї для удару по аеродромах в РФ

Фото: csis.org

Заступник міністра оборони США Кетлін Гікс

Американські союзники готові розглянути можливість постачання Україні озброєнь більшої дальності, ніж ті, які було передано досі.


 

США готові розглянути запит України на постачання зброї середньої дальності, яка зможе завдавати ударів по аеродромах на території Росії. Про це повідомила на зустрічі із групою військових оглядачів заступник міністра оборони США Кетлін Гікс, передає у середу, 13 квітня, Голос Америки.


 


“Так, ми продовжимо розглядати типи засобів, які запитують українці, – у плані того, щоб надати їм трохи більше дальності і відстані”, – заявила Гікс у відповідь на питання, чи готовий буде Вашингтон вивчати варіант передачі Києву зброї, що потенційно дозволяє вражати військові аеродроми біля Росії.


 


Водночас вона застерегла від спроб забігати наперед і не повідомила подробиць про тип озброєнь.


 


“Поки не буде оголошено про ці пакети, я не хочу забігати наперед перед рішеннями нашого президента. Але ми просуваємо ці пакети дуже швидко. І вважаю, ви побачите більше в наступні дні”, – сказала Гікс.


 


Крім того, вона підтвердила, що американська сторона продовжить надавати Україні розвідувальну інформацію.


 


“Знаємо, що розвідувальна підтримка, яку ми надаємо, є життєво важливою. Українці теж ясно давали це зрозуміти публічно. Ми продовжимо це робити”, – відзначила Гікс.


 


Також вона додала, що США й надалі постачатимуть боєприпаси Україні.


 


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button