Світ

США: Росія не зможе завершити будівництво “Північного потоку-2”

Росія не зможе завершити будівництво газопроводу Nord Stream 2 в Балтійському морі, США й надалі наполягатимуть на своїй незгоді з проєктом.  Про це заявив міністр енергетики США Ден Бруйетту в інтерв’ю агентству Bloomberg на полях Мюнхенської безпекової конференції, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

Відповідаючи на питання про спроби Росії обійти санкції США щодо трубопроводу і завершити його самостійно, міністр відповів: “Вони не зможуть”.

Він відхилив твердження про те, що “Газпром” зіштовхнеться з невеликою затримкою у зв’язку із санкціями США. “Це буде дуже велика затримка, тому що в Росії немає технологій”, – впевнений міністр.

“Якщо вони розроблять їх (технології), то побачимо, що вони робитимуть. Але я не думаю, що це буде так само легко, як сказати: дивіться, ми вже майже впорались, ми практично завершили”, – сказав Бруйетт.

При цьому міністр підкреслив, якщо Росія що-небудь придумає для добудови газопроводу, США розглянуть додаткові заходи.

Нагадаємо,

  • 21 грудня США оголосили про запровадження санкцій проти трубопроводу “Північний потік-2”, через що ключовий підрядник “Газпрому” компанія Allseas призупинила роботу над проєктом.
  • Росія заявила, що зможе добудувати “Північний потік-2” своїми силами, без залучення закордонних підрядників.
  • “Газпром” заявляє, що запуск газогону очікується наприкінці 2020 року.
Back to top button