Світ

США посилюють умови допуску біженців у країну

У понеділок ввечері президент США Дональд Трамп віддав розпорядження про введення нових заходів контролю потоку мігрантів, що намагаються отримати притулок в Сполучених Штатах, інформує 1NEWS з посиланням на “Радіо Свобода“.

У числі заходів, які міністерство внутрішньої безпеки має здійснити за три місяці, – розгляд заяв про надання притулку протягом 180 днів з дня подачі, введення оплати за розгляд заяву та надання тимчасового дозволу на роботу і заборона на видачу подібних дозволів тим, хто перейшов кордон незаконно.

“Мета даного меморандуму, – йдеться в документі, – забезпечити виконання процедур, пов’язаних з наданням притулку і запобігти гігантським зловживанням під час цього процесу”.

Відповідно до законів, будь-яка людина, що запросила притулок на прикордонному пункті на американському кордоні, має право на розгляд її запиту, яке може затягнутися на кілька років. Для мільйонів нелегалів таким чином відкривається двері в країну.

Переважна більшість з них не отримують притулку і живуть в країні нелегально.

Адміністрація Трампа робить різні кроки, серед них, повернення цих людей в Мексику на час розгляду заяв про притулок і спорудження імміграційних центрів, де містяться здобувачі притулку. Однак багато з цих заходів були визнані незаконними американськими судами.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close