Світ

США посилили санкції проти Ірану

Як підкреслюється, ці зусилля були спрямовані на ухилення Ірану від санкцій в умовах, коли США запровадили максимальний тиск на режим Ірану з метою обмеження його доходів

Міністерство фінансів США оголосило про запровадження санкцій проти 25-ти фізичних і юридичних осіб з Ірану, ОАЕ й Туреччини, які створювали масштабну схему для обходу санкцій, уже введених проти іранського режиму.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США сьогодні вжив заходів проти 25 фізичних осіб і організацій, включаючи мережу підставних компаній в Ірані, ОАЕ й Туреччині, які передали понад мільярд доларів і євро Корпусу стражів ісламської революції, міністерству оборони Ірану”, – зазначається в документі.

Як підкреслюється, ці зусилля були спрямовані на ухилення Ірану від санкцій в умовах, коли США запровадили максимальний тиск на режим Ірану з метою обмеження його доходів. Загалом, нові санкції США були введені проти 9 фізичних осіб і 14 організацій, причетних до незаконних транзакцій для продовження злочинної активності Ірану в регіоні.

“Ця масштабна схема є лише останнім прикладом застосування іранським режимом обманних методів користування глобальною фінансовою системою та забезпечення ресурсами суб’єктів, які перебувають під санкціями”, – заявив заступник міністра фінансів у справах тероризму та фінансової розвідки Сігал Манделькер.

Представник США підкреслив, що це зайвий раз засвідчує “небезпечні ризики” для міжнародного співтовариства, що існують в іранській економіці.

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button