Світ

США офіційно висунули обвинувачення офіцерам російської розвідки за поширення вірусу NotPetya

При цьому зазначається, що зловмисного впливу кібератак, організованих офіцерами ГРУ зазнали, в тому числі, міжнародні корпорації, організації, політичні кампанії, уряди, а також Зимові Олімпійські ігри 2018 року

Сполучені Штати висунули кримінальне обвинувачення проти шести офіцерів російської розвідки у зв’язку з рядом найбільш шкідливих міжнародних кібератак, у тому числі, зриву роботи електромережі в Україні та запуску вірусу-вимагателя NotPetya, який заразив комп’ютери по всьому світу, завдавши збитків на мільярди доларів.

Про це повідомляє 1NEWS.

У звинувачувальному акті фігурують росіяни Юрій Андрієнко, Сергій Детистов, Павел Фролов, Артем Очиченко, Петро Пліскін, Анатолій Ковальов. Як уточнюється, всі вони є офіцерами в/ч 74455 Головного управління розвідки Генштабу РФ, яке “було причетне до зусиль щодо втручання у президентську кампанію 2016 року”.

При цьому зазначається, що зловмисного впливу кібератак, організованих офіцерами ГРУ зазнали, в тому числі, міжнародні корпорації, організації, політичні кампанії, уряди, а також Зимові Олімпійські ігри 2018 року.

“Жодна країна не використовувала свої кіберможливості в якості зброї настільки згубно й безвідповідально, як Росія”, – заявив під час оголошення обвинувального акту помічник генерального прокурора Джон Демерс.

Він підкреслив, що росіяни безглуздо завдавали побічних безпрецедентних збитків для досягнення невеликих тактичних переваг та задоволення злого умислу.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close