Світ

США можуть запровадити санкції проти 24 агентів ФСБ

Відповідний законопроект внесли до Конгресу США

Члени палати представників Конгресу США у четвер, 18 липня, внесли законопроект щодо введення санкцій проти 24 співробітників ФСБ та їхнього близького оточення, щоб сприяти звільненню захоплених та арештованих Росією українських моряків.

Про це повідомляє 1NEWS.

Проект закону має назву “Акт про припинення агресивного втручання у свободу шляхом введення санкцій” (Stopping Aggressive Incursions on Liberty by Ordering Russian Sanctions Act (SAILORS Act). Його суть полягає у накладенні санкцій на 24 співробітників ФСБ та їхнього близького оточення до тих пір, поки не будуть звільнені українські моряки.

Як повідомляється у заяві на сайті авторки законопроекту і конгресменки від Демократичної партії Марсі Каптур, “Сполучені Штати і вільний світ повинні підвищити ціну російських вторгнень до того часу, поки кожен з 24 українських моряків не повернеться додому і не будуть звільнені судна”.

Співавторами законопроекту виступили однопартієць Каптур Майк Куіглі та два конгресмени від Республіканської партії – Енді Гарріс та Браян Фіцпатрік.”Конгрес Сполучених Штатів продовжує рішуче засуджувати небезпечний напад Росії на український флот і незаконне затримання 24 українських моряків”, – йдеться у спільній заяві конгресменів. Вони додали, що міжнародне співтовариство не повинно стояти осторонь, бо Москва посилює свою агресію в Європі та в усьому світі.

Джерело: Німецька хвиля

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close