Світ

Словенія з 1 квітня вводить локадун

Уряд Словенії прийняв рішення ввести в країні локдаун з 1 по 12 квітня. Держслужбовці практично повністю перейшли на віддалену роботу, влада просить це зробити і бізнес, повідомляє 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

В країні закрили дитячі садки, школи та вузи, в цей період можуть працювати лише продовольчі магазини, аптеки, банки, АЗС, відділення пошти і автосервіси.

Чинна в республіці комендантська година також зберігається – з 22:00 до 05:00 громадянам заборонено залишати будинки.

Крім того, в країні обмежено пересування, за межі регіону проживання можна виїхати лише за вагомої причини. Також ввели тимчасове обмеження права на виїзд з країни.

Жителям заборонили поїздки в держави з “червоного” списку через складну ситуацію з коронавірусом. Крім того, словенська поліція перестане вважати негативні ПЛР-тести, виконані за межами країн Євросоюзу та Шенгенської угоди, підставою для звільнення від 10-денного карантину після прибуття в країну.

Маски для обличчя знову є обов’язковими у громадських місцях просто неба – за винятком занять спортом у зелених зонах. Також маски не потрібні членам однієї родини у транспорті.

Громадський транспорт буде курсувати за графіком неділі чи святкових днів. Гірськолижні курорти будуть закриті.

Зазначимо, у Словенії від початку пандемії підтвердили 212 679 випадки коронавірусу.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button