Світ

Словаччина видасть Україні терориста

Чоловіка з українським і угорським громадянством і дозволом на постійне проживання у Кошице у червні за запитом Києва затримала словацька поліція

Суд словацького міста Кошице вирішив змінити попередній арешт затриманого за підозрою в тероризмі українця Володимира Гласнера на арешт, який передує екстрадиції.

Про це повідомляє 1NEWS.

Чоловіка з українським і угорським громадянством і дозволом на постійне проживання у Кошице у червні за запитом Києва затримала словацька поліція.

“Особа, стосовно якої було винесене рішення, подала скаргу. Рішення у цій справі прийматиме верховний суд Словаччини” – заявила речниця регіонального суду у Кошице Анна Панцурова.

Як зазначається, суд відхилив запит сестри Гласнера, яка хотіла взяти його на поруки. Також суд не погодився відпустити чоловіка під заставу і домашній арешт у присутності представника правоохоронних органів. Підозрюваний буде очікувати на рішення Верховного суду у в’язниці.

Суд Кошице виніс рішення у справі Гласнера за день до того як спливав термін його попереднього арешту.

Чоловік усі звинувачення проти нього заперечує.

Якщо Верховний суд Словаччини підтримає рішення суду у Кошице після дозволу міністра юстиції підозрюваний буде переданий Україні.

Джерело: Європейська правда

Останні новини

Back to top button